.

Bo mihor chens di habri aña nobo cu auto nobo!

Den final di 2019, Garage Centraal Artuba tin e placer di celebra nos End of Year Week.

Esaki efectivamente ta expande e End of Year Car Show cual lo tuma lugar e aña aki diasabra 30 di november, y lo agrega "Bank Days": entre dianan 26 cu 29 di november nos lo host un banco diferente cada dia, especialmente pa esnan cu lo kier probecha di e End of Year specials pero no tin e oportunidad di bishita nos showroom diasabra 30 di november.

Naturalmente, e centerpiece di nos evenemento ta keda e End of Year Car Show, cual lo tuma lugar diasabra 30 entre 9'or di mainta cu 2'or di atardi. Cu un ambiente agradabel pa henter famia, tur banconan presente cla pa yudabo pa bo habri bo aña nobo cu un auto nobo di calidad, cu e respaldo solido cu Garage Centraal Aruba ta ofrecebo.

Bo mihor chens pa habri aña nobo cu auto nobo ta wardabo!

Y ta finaliza cu The End of Year Car Show 2019

E variacion mas amplio di autonan di calidad, di marcanan reconoci

Our entire stock is available for you. Below you can see just some of the options we have available for you now:

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan

Hyundai Grand i10 Sedan

Hyundai Grand i10 Sedan

D-Max E Hefe

D-Max E Hefe


Tony Hartman Kok

Sales Manager
E: tony@garagecentraal.com
T: 730-3000
               


Johnny Milan

Senior Sales Associate
E: jmilan@garagecentraal.com
T: 593-3778
               


Demis Thielman

Sales Associate
E: dthielman@garagecentraal.com
T: 739-1974
               


Lizzette Koolman

Sales Associate
E: lkoolman@garagecentraal.com
T: 594-4900
               


Alex Dijkhoff

Sales Associate
E: adijkhoff@garagecentraal.com
T: 592-6075
               


Adolfo Gonzalez

Sales Associate
E: agonzalez@garagecentraal.com
T: 563-5074
               


Jerald Winterdal

Sales Associate
E: jwinterdal@garagecentraal.com
T: 660-2425
               

About Garage Centraal

The goal of Garage Centraal Aruba is simple: that everyone that needs a vehicle is able to have a vehicle that satisfies their needs and expectations, with expert service and parts support.

That is why we offer brand new, award winning vehicles from the renowned Hyundai brand, as well as Isuzu pickups and trucks. We also offer an extensive catalog of commercial vehicles from Hyundai as well as Hyundai Construction.

WhatsApp Multi Agent

Search